Power EMI Filter CW1B-10A-T 10A 115V 250V CW1B 50/60HZ Connectors
★★★★★ 4.1 27 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by ayudapsicologicaecuador.com
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 17
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
Electromagnetic Interference FiltersPower EMI Filter CW1B-10A-T 10A 115V 250V CW1B 50/60HZ Connectors
  • Electromagnetic Interference Filters
Item Weight 1.76 ounces
Manufacturer AKPZKYYWN
Item model number AKPZKYYWN
Batteries required No
Package Dimensions 0.39 x 0.39 x 0.39 inches
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
4.1 out of 5
★★★★★
27 ratings | 11 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
77% (21)
4 stars
7% (2)
3 stars
4% (1)
2 stars
2% (1)
1 star
10% (3)